Działamy na terenie całej Polski

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00

English EN German DE Polish PL Spanish ES Ukrainian UK

Zakładanie działalności gospodarczej

krok po kroku z pomocą eksperta

P&N Księgowość - Biuro rachunkowe Kraków

Zakładanie firmy bywa czasami kłopotliwe. Nie pozwól, aby ten wielki dzień poszedł nie po Twojej myśli. Otwórz swoją działalność gospodarczą z naszym wsparciem i zapomnij o zbędnych formalnościach. Przeanalizujemy możliwości wyboru formy opodatkowania i wyjaśnimy wszelkie niejasności. Wypełnij formularz lub po prostu zadzwoń do nas.

Krok 1. Zgłoś się do nas

Skontaktujemy się z Tobą po wypełnieniu formularza lub otrzymaniu wiadomości i przybliżymy Ci proces założenia firmy.  Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu telefonicznego na numer 696 959 989 lub 728 866 588.

Krok 2. Dotacja na założenie działalności

Sprawdzimy czy masz możliwość uzyskania środków bezzwrotnych w postaci dotacji na podjęcie działalności gospodarczej. Dostępność środków jest ograniczona, dlatego spiesz się zanim nabory się zakończą. Mamy doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy w wielu instytucjach zajmującymi się pośredniczeniem w udzielaniu wsparcia unijnego, jak i krajowego. Pomożemy Ci pozyskać kapitał na rozpoczęcie Twojego biznesu.

Krok 3. Wybór formy opodatkowania, VAT

Z naszą pomocą dobierzesz optymalną formę opodatkowania dla swojej działalności, sprawdzimy czy musisz być VATowcem oraz przedstawimy naszą wiedzę na temat ubezpieczeń społecznych i zdrowotnego w ZUS. Podczas konsultacji przedstawimy wszelkie możliwości i zrobimy wszystko, aby dać Ci szansę na podjęcie właściwej decyzji.

Krok 4. Zakładanie firmy

Razem z Tobą założymy Twoją firmę. Już wkrótce zostaniesz przedsiębiorcą! Już od 0 zł!

P&N Księgowość - Biuro rachunkowe Kraków

Bez konieczności wizyty w Urzędzie

Cały proces z nami wykonasz zdalnie lub w naszym Biurze

Profesjonalne wsparcie naszych ekspertów

Przez cały proces zakładania firmy możesz liczyć na naszą pomoc

Gwarantujemy 100% zadowolenia

Zrobimy wszystko, aby spełnić Twoje oczekiwania.

Doradzamy w zakresie finansów

Pomożemy dobrać Twoje pierwsze idealne konto firmowe.

Wybierz interesujący Cię pakiet

i załóż działalność gospodarczą z pomocą naszego biura


Wsparcie w założeniu działalności

150 PLN NETTO
  • Prowadzenie księgowości w atrakcyjnej cenie
  • Wsparcie w założeniu działalności online lub stacjonarnie
  • Usługa świadczona nawet tego samego dnia
P&N Księgowość - Biuro rachunkowe Kraków

Konsultacje w sprawie najkorzystniejszej formy opodatkowania.

P&N Księgowość - Biuro rachunkowe Kraków

Oferta prowadzenia księgowości w atrakcyjnej cenie

P&N Księgowość - Biuro rachunkowe Kraków

Pomagamy uzyskać dotację na otwarcie własnej działalności gospodarczej

P&N Księgowość - Biuro rachunkowe Kraków

Z nami bez trudności rozpoczniesz prowadzenie swojego biznesu

Najczęściej zadawane pytania

Po wysłaniu formularza zgłoszeniowego skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia naszej współpracy. Opowiesz nam o swojej działalności, o planowanej sprzedaży lub usługach, abyśmy mogli dobrze zrozumieć rodzaj branży w jakiej będziesz działać. Dzięki temu dobierzemy prawidłowe kody PKD i omówimy możliwe formy opodatkowania. Następnie umówimy się na spotkanie/rozmowę, w celu założenia Twojej działalności. 

Zakładanie firmy nie zawsze bywa takie proste jakie może się wydawać. Dzięki naszemu rozwiązaniu unikniesz najczęściej popełnianych błędów. Konsultacja z nami pozwoli Ci lepiej zrozumieć formy opodatkowania, podatek VAT, kwestie związane z ZUSem i nie tylko. Następnie wspólnie wypełnicie formularz CEIDG-1 i prawidłowo zarejestrujecie Twoją działalność gospodarczą. Dodatkowo jeżeli okaże się, że musisz lub dobrowolnie chcesz zostać VATowcem – przeprowadzimy Cię krok po kroku przez rejestrację do VAT. 

Ta usługa jest całkowicie darmowa, pod warunkiem, iż po założeniu współpracy nawiążemy współpracę w zakresie księgowości na min. 6 miesięcy. Dzięki temu Twoją firmą zaopiekuje się osoba, która od początku pomagała Ci przy jej zakładaniu.

Dajemy możliwość wybrania usługi bez konieczności zawierania umowy z naszym biurem. W takim przypadku cena usługi związanej ze wsparciem w założeniu działalności gospodarczej wyniesie 150 zł netto.

Cena zależy od wybranej formy opodatkowania oraz miesięcznej ilości dokumentów księgowych. Również wpływ na nią będzie miał fakt status podatnika VAT. Zachęcamy do sprawdzenia pełnego cennika naszego biura.

 

Działalność Gospodarczą jesteśmy w stanie otworzyć nawet tego samego dnia, w którym otrzymamy od Ciebie zgłoszenie. Czas zakładania działalności i wypełniania formularza CEIDG-1 to ok godzina. 

Załóż z nami swoją firmę i dołącz

do grona naszych zadowolonych Klientów z branży

handlowej usługowej lotniczej informatycznej budowlanej finansowej ubezpieczeniowej beauty

Wypełnij formularz kontaktowy

Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie